Opis

The LION Rooms to nowe, komfortowe, przestronne pokoje w centrum Ustronia - do Rynku około 150 metrów!

Do dyspozycji Gości:

 • 6 przytulnych pokoi w hotelowych standardzie
 • darmowy dostęp do WiFi
 • obiekt przyjmuje Gości z ich pupilami, oczywiście w granicach rozsądku oraz zachowaniem podstawowych zasad higieny
 • Gospodarze służą pomocą oraz wiedzą dotyczącą okolicy i jej atrakcji, również w języku angielskim
 • bezpłatny parking

Każdy z pokoi posiada: wygodne meble, dobrze wyposażony aneks kuchenny, łazienkę z prysznicem (ręczniki, suszarkę do włosów itp.), TV, bardzo szczelne-ciche okna. Jeden pokój przeznaczony dla 2 osób wyposażony jest w lodówkę, czajnik, TV, łazienkę.

 • POKÓJ NR 1 - dla 2 do 4 osób. 1 piętro.
  Pokój składa się z 1 sypialni oraz aneksu kuchennego z 2 osobową kanapą. Sypialnia wyposażona jest w wygodne podwójne łóżko, szafki nocne z lampkami. Aneks kuchenny wyposażony jest w płytę grzewczą, lodówkę , naczynia, zastawę, sztućce, znajdują sie w nim również stół, krzesła, rozkładana kanapa i TV. Tuż przy sypialni znajduje się w pełni wyposażona łazienka z prysznicem.
 • POKÓJ NR 2 - dla 2 do 3 osób. 1 piętro.
  Pokój składa się z 1 sypialni oraz aneksu kuchennego. Sypialnia wyposażona jest w wygodne podwójne łóżko, szafki nocne z lampkami. Aneks kuchenny wyposażony jest w 1 osobową kanapę, płytę grzewczą, lodówkę , naczynia, zastawę, sztućce, znajdują sie w nim również stół, krzesła, TV. Tuż przy aneksie znajduje się w pełni wyposażona łazienka z prysznicem.
 • POKÓJ NR 3 - dla 3 do 5 osób. 1 piętro.
  Pokój składa się z 1 sypialni oraz aneksu kuchennego. Sypialnia wyposażona jest w wygodne podwójne łóżko oraz łóżko pojedyncze, szafki nocne z lampkami, stół z krzesłami, TV, posiada również balkon. Aneks kuchenny wyposażony jest w 2 osobową kanapę, płytę grzewczą, lodówkę , naczynia, zastawę, sztućce. Tuż przy sypialni znajduje się w pełni wyposażona łazienka z prysznicem.
 • POKÓJ NR 5 - dla 2 osób. 1 piętro.
  Pokój składa się z 1 sypialni z aneksem kuchennym. Sypialnia wyposażona jest w wygodne podwójne łóżko, szafę, stolik, TV. Aneks kuchenny wyposażony jest w płytę grzewczą, lodówkę , naczynia, zastawę, sztućce. Tuż przy aneksie znajduje się w pełni wyposażona łazienka z prysznicem.
 • POKÓJ NR 6 - dla 3 do 4 osób. Parter.
  Pokój składa się z 1 sypialni oraz aneksu kuchennego. Sypialnia wyposażona jest w wygodne podwójne łóżko, łóżka pojedynczego oraz 1 osobowej kanapy, TV. Aneks kuchenny wyposażony jest w płytę grzewczą, lodówkę , naczynia, zastawę, sztućce, znajdują sie w nim również stół, krzesła. Tuż przy aneksie kuchennym znajduje się w pełni wyposażona łazienka z prysznicem.
 • POKÓJ NR 7 - dla 2 osób. Parter.
  Pokój składa się z 1 sypialni z łazienką. Sypialnia wyposażona jest w wygodne pojedyncze łóżko które po rozłożeniu mieści 2 osoby, szafę, stolik, TV. Tuż przy sypialni znajduje się łazienka z prysznicem, WC przypisane tylko do tego pokoju znajduje sie na korytarzu

Cennik

CENY W PRZYPADKU POBYTU NA MINIMUM 2 DOBY:

 • Dorośli i młodzież - od 40 do 70 zł od osoby/doba
 • Dziecko do lat 3 - bezpłatnie
 • Dziecko do lat 10 - 50% ceny uzgodnionej dla dorosłego.
 • POBYT NA 1 DOBĘ - cena większa o 50%!

Rozliczenie następuje w dniu przyjazdu.
Doba noclegowa trwa od godz. 15.00 w dniu przyjazdu do godz. 12.00 w dniu wyjazdu.
Ostateczny koszt wynajmu jest uzależniony od okresu (święta, długie weekendy itp.) oraz długości pobytu - do uzgodnienia.3 wyświetlenia w 2024r. Łącznie 14 (od 2023r.)
The LION Rooms

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu ustron.info.pl

+48 507 400 150
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00