Noclegi w Ustroniu

(10)

Ustroń noclegi w Górach.

Polskie góry to nie tylko Tatry i Karkonosze. Zachęcamy do zwiedzania również mniejszych pasm górskich takich jak Beskid Śląski. Ustroń to jedna z turystycznych miejscowości regionu. Ustroń położony jest około 30 kilometrów od Bielsko-Białej i około 80 kilometrów od Katowic i Gliwic - mieszkańcy tych okolic bez problemu moga dotrzeć do Ustronia choćby na krótki wypoczynek.

A gdzie zatrzymać się na weekend czy urlop w Ustroniu? Po wpisaniu w pole wyszukiwarki - Ustroń Noclegi - pojawia się wiele stron wyników. Mamy do wyboru ośrodki wczasowe, apartamenty, pensjonaty, pokoje czy domki. 

Największy wpływ na cenę noclegów w Ustroniu ma kategoria wybranego obiektu - im bardziej luksusowy (hotel, apartament) - tym cena za nocleg wyższa. Duży wpływ na cenę ma również lokalizacja obiektu - im bliżej wyciągów i najwiekszych atrakcji - tym drożej. Jeśli szukasz tańszego noclegu sprawdź ofertę tanich kwater czy pokoi - tu ceny zaczynają się już od  około 30 zł. Za 50-60 zł od osoby można znaleźć nocleg w centrum Ustronia.

Niektóre obiekty w Ustroniu (np. hotele) organizują specjalne oferty pobytów weekendowych - i tu cena jest dopasowywana do tego co zawiera taki pakiet. Przy zwykłych wyjazdach turystycznych, zwłaszcza w szczytach sezonowych, jeśli chcemy spędzić tylko weekend w Ustroniu - należy liczyć się z wyższą ceną za dobę. Część obiektów oferuje tylko turnusy tygodniowe - od soboty do soboty.

Beskid Śląski to ciekawe miejsce dla narciarzy. W Ustroniu działa kompleks narciarski na północnym zboczu Wielkiej Czantorii. Górna stacja ośrodka znajduje się na polanie Stokłosica, na wysokości 851 m n.p.m. Do dyspozycji kilka wyciągów i tras narciarskich o zróżnicowanym stopniu trudności - najdłuższa trasa ma 1900 metrów i średnie nachylenie 24%.

Wyślij zapytanie

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma AKCEPT, Plac Piastowski 14/2, 58-560 Jelenia Góra, szczegóły w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane oraz jakie masz prawa z tym związane znajdziesz w Polityce Prywatności. Wypełniając formularz i klikając przycisk „wyślij zapytanie", wyrażasz zgodę na przesłanie Twojego zapytania, w tym Twoich danych osobowych do właściciela obiektu noclegowego , , , , który zgodnie z art. 13. pkt 16 „REGULAMINU KORZYSTANIA Z PORTALI NALEŻĄCYCH DO FIRMY AKCEPT", w momencie przekazania danych osobowych Odwiedzającego poprzez Portale z formularza zapytań, ma zapewnić ich bezpieczeństwo zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych(określane jako „RODO", „ORODO", „GDPR" lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych") oraz obowiązujących przepisów krajowych.

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00